ZOSTAŃ NASZYM KOLEJNYM ZADOWOLONYM KLIENTEM!

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

Brown - Forma Polska

Współpracujemy z Brown-Forman Polska, jednym z największych dystrybutorów alkoholi mocnych z segmentu premium w Polsce. Jesteśmy związani od kilku lat. Nasze działania obejmują kreację i produkcję materiałów POS oraz tworzenie modułów gazetowych.

Cinema City Poland

Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za kreację, copywriting i produkcję różnorodnych materiałów POS – m.in. naklejek, ulotek, plakatów oraz standów dla całej sieci kin Cinema City. Ponadto, od prawie 10 lat wspieramy Cinema Park w komunikowaniu ich programów edukacyjnych.

Metsa Tissue S.A.

Wygraliśmy przetarg na kreację KV, na bazie którego zajmujemy się projektowaniem i produkowaniem materiałów POS. Dzięki nam „nie ma śladu po Ups!”, wypuściliśmy standy i owijki wspierające duże akcje marketingowe, które dzięki nam spełniają swoje funkcje.

Grupa Żywiec S.A.

Nieprzerwanie od 8 lat współpracujemy z wieloma markami należącymi do Grupy Żywiec. Jesteśmy główną agencją wspierającą dział trade marketingu. Nasze działania to w szczególności opracowywanie koncepcji promocji konsumenckich i aktywacji sprzedażowych, kreacja i produkcja materiałów POS oraz niestandardowe działania w miejscu sprzedaży.

PLL LOT S.A.

Współpraca z największymi liniami lotniczymi w Polsce zaowocowała produkcją katalogów pokładowych dedykowanych dla lotów we wszystkich kierunkach lokalnych, międzynarodowych oraz międzykontynentalnych. Nasz zakres współpracy obejmuje kreację i produkcję POSM, ulotek oraz innych materiałów reklamowych.

Logicor

Dla firmy Logicor, europejskiej platformy logistycznej, właściciela parków logistycznych w wielu lokalizacjach w Polsce i Europie, realizujemy działania marketingowe, PR oraz wspieramy markę w organizacji eventów branżowych. W 2017 roku przeprowadziliśmy rebranding wszystkich parków logistycznych i to w zaledwie sześć miesięcy.

Unilever Polska

Z Klientem współpracujemy od 2013 roku, w zakresie kreacji KV, produkcji materiałów POS oraz przygotowania licznych akcji konsumenckich. Jesteśmy odpowiedzialni za strony WWW. Dzięki nam powstały ulotki, foldery oraz katalog branżowy. Reklamowe materiały korporacyjne to dla nas pestka!

Ordipol

Od ośmiu lat wspieramy dział marketingu marki Orsay, projektując i produkując plakaty, ulotki, naklejki i inne. Zajmujemy się również aranżacją witryn sklepowych. Zawsze odpowiadamy na wysokie wymagania klienta propozycjami dopasowanymi do charakteru marki Orsay.

Hoop Polska

Współpracujemy z Hoop Polska od 2010 roku. Przez ten czas zdążyliśmy wyprodukować materiały POS liczone w tonach, zaprojektować wiele KV, a przy okazji stworzyć kilkanaście udanych i głośnych akcji konsumenckich. Nasze grafiki trafiają do każdej grupy docelowej w wieku 0-101!